woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
ماژان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۴:۰۸

و روش شارژ كردن با گيفت كارت گوگل پلي يادگرفتن به كار گيري و شارژ گيفت كارت گوگل پلي 
خريد گيفت كارت
به شدت توصيه مي كنيم در صورتي‌كه اطلاعاتي در مسئله به كارگيري از گيفت كارت گوگل نداريد اصلاً خريد نكنيد . چون پشتيباني ما در حد همين يادگرفتن خواهد بود و اطلاعات بيشتري نداريم و خدماتي در قضيه درست كردن و تنظيم نمودن اكانت شما نداريم . 
با تمامي اين اوصاف ، براي خريد گيفت كارت گوگل پلي Google Play gift card قانوني و كپي دار آمريكا به مغازه ما مراجعه كنيد تا فورا پس از پرداخت گيفت كارت خود را به رخ آني و به همراه اس ام اس و ايميل دربردارنده كد كارت اخذ نماييد . 
خواهشمنديم به استدلال حجم بالاي تماسها فقط در صورتي كه گيفت كارت خريداري شده مشكلي دارااست با ما تماس بگيريد . در زمينه فراگيري تغييرات اكانت و خريد از پلي استور به هيچ تيتر تماس نگيريد . چر كه فقط روش خريد شما از پلي استور ، فقط قرائت همين آموزش به طور بي نقص و كار به آنان و خواندن همه ديدگاههاي دوستان خوب در همين پست و پاسخ ما به آنهاست . تمام تجربيات و دانشمان در مورد نحوه خريد از گوگل پلي را در قالب اين آموزش در اختيارتان قرار داده ايم .در صورتي فكر مي‌كنيد كه تمام فرآيند اين يادگرفتن را به خير انجام داده ايد البته همچنان كاركشته به خريد نيستيد ، مي بايست با ساپورت گوگل به آدرس Http://play .google .com/support تماس بگيريد و از بالاي برگه آيتم contact us را انتخاب نموده و از اپراتورهاي گوگل درخواست ياري و آناليز حساب نماييد . آن ها بالافاصله حساب شما را نظارت مي نمايند . در ضمن در شرايطي كه صبح ها به وقت كشور ايران به آدرس ذكر گرديده مراجعه نمائيد آيتم چت هم فعال خواهد بود و مي توانيد آنلاين با آن‌ها كلام كنيد دوستان خوب متعددي بوده اند كه با حرف با گوگل توانسته اند اختلال اكانتشان را حل نمايند . البته بايستي دقت فرمائيد كه تمام فرآيند امنيتي را طي نماييد كه حين چت متوجه چيز مشكوكي مبني بر ايراني بودن شما مشاهده نكنند . 
تارنما ما به ادله مشغله بسيار به هيچ عنوان و حتي در قبال هزينه نيز ، كاركشته به ارزيابي اكانت شما و پيكربندي آن نيست . لطفاً براي اين موضوع تماس نگيريد و عملكرد نمائيد كليه پروسه يادگرفتن تحت را خودتان انجام دهيد يا از كساني كه از شما وارد تر مي‌باشند ياري بگيريد . 
حتماً حتماً در آخر اين فراگيري كانت هاي دوستاني كه طولاني تر كرديم رو مطالعه فرماييد زيرا به دردتون ميخوره . 
افرادي كه موقع خريد محصول ارور your order could not be processed please try again را ميگيرند يكبار تلفن همراه را خاموش و شفاف نمايند بعد گوگل پلي را گشوده فرماييد و يك برنامه يا بازي را دانلود نماييد سپس مبادرت به خريد مال موضوع لحاظ بكنيد . 
چنانچه اختلال حل نشد با وي&پي&ان وارد وبسايت play .google .com/support گرديد و با گزينش مورد چت از همياران گوگل بخواهيد تا اختلال شما را برطرف كنند . 
افرادي كه ارور HIGH RISK يا اين كه ريسك ۳۰ دقيقه را ميگيرند، مي بايست ۴۸ تا ۷۲ ساعت خريدي انجام ندهند و به حساب خود دست نزنند و اگر مشكلشان حل نشده بايد حتماً با وي*پي&ان به آدرس play .google .com/support رفته از نصيب CONTACT US بالا سمت راست وارد قسمت چت آنلاين شوند و از اپراتورهاي گوگل بخواهند مشكلشان را حل كنند . 
دوستاني كه اكانت گوگلشان به برهان رعايت نكردن اقدامات امنيتي مبني بر پنهان كردن مرزو بوم خود از گوگل بسته گرديده هست و ايميلي از گوگل در خصوص ارسال مدارك اخذ كرده اند و يا اين كه با ورود به ورقه ولت گوگل ، از آنها درخواست مدارك مي‌گردد بايستي مدارك زمينه نياز گوگل را به اصطلاح جعل نمايند و بفرستند براي اين منظور بايستي : كارت ID آمريكايي رو با فتوشاپ تغيير و تحول تن و به اصطلاح جعل كنند تا گوگل اكانتشون رو گشوده كنه كافيه برن تو اين آدرس : https://www .google .com/search?q=identification+card+for+US&espv=2&biw=1280&bih=717&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=OPVRVK6sB5DvatTxgsgD&ved=0CAYQ_AUoAQ


و از اينجا يك كارت شناسايي را انتخاب كرده با فتوشاپ به مشخصات خود تغيير دهند . سايت ما ارائه دهنده اين سرويس ها نيست و شما بايستي از يك فتوشاپ عمل حرفه اي ياري بگيريد چرا كه گوگل براي ارزيابي اين مدارك كارشناس دارد و هر دسته تغييرات ناشيانه در اين عكسها را متوجه خواهد شد . 
**** 
نكته مضاعف حياتي : دقت داشته باشيد گوگل به هيچ عنوان نبايد متوجه شود كه شما اهل ايران مي باشيد و از كشور ايران مبادرت به خريد ميكنيد . بنابراين در همگي مراحل ريديم كردن گيفت كارت و يا اين كه خرج كردن اعتبار گيفت كارت موجود در اكانتتان بايد حتماً حتماً حتماً راههاي شناسايي خويش از قبيل آي پي اهل ايران ، سيم كارت داخل موبايل ، جي پي اس و هرگونه دسترسي برنامه ها به لوكيشن خود را ببنديد . براي اين مراد راهنماي پايين را مطالعه نمائيد . اين راهنما از روي گوشي سامسونگ نوت ۳ گرفته شده و ممكن هست پروسه در تلفن همراه شما متعدد باشد . مقدمه برنامه google seting را با كاوش در موبايل خود پيدا كرده و آن را باز فرمائيد . آيكون برنامه در گوشي ما به صورت زير مي باشد : g0 
حال بر روي گزينه location كليك كنيد: g1 


بايستي تيك گزينه ي access location را برداريد . پس از آن از شما سوال پرسيده مي شود بايد بر روي ok كليك كنيد: 

g2 
g3 
اعتنا فرمائيد شماره تلفن ايران ، آدرس جمهوري اسلامي ايران به هيچ تيتر درون حساب گوگل ، جيميل ، گوگل پلاس و ديگر برنامه ها از جمله ولت گوگل نباشد . اشخاصي كه موقع خرج كردن اعتبار گيفت كارت شارژ گرديده در اكانتشان ارور valid google account required ميگيرند يا اين كه محصولي كه قصد خريدش را دارا‌هستند به رنگ خاكستري درآمده و قابليت و امكان خريد ندارد، يعني گوگل متوجه ايراني بودن آنان گرديده ميباشد و بايد قابل انعطاف افزار تغيير‌و تحول آي پي خود را عوض نمايند يا اين كه سيم كارت گوشي خويش را درآورند و درصورتي كه اين فعاليت را تروتميز تكرار نماييد به اكانت شما حساس مي‌شوند و اكانت شما را بلاك مي كنند تا براي آن‌ها مداركي مبني بر آمريكايي بودنتان ارسال فرماييد . 
براي تغيير و تحول شماره گوشي تلفن اهل ايران بايستي به آدرس https://www .google .com/settings/personalinfo برويد و از همينجا با رفتن روي دكمه edit شماره گوشي تلفن خويش را تغيير‌و تحول دهيد . همينطور افرادي كه گويش جيميلشان پارسي ميباشد از قسمت language همين آدرس مي بايست حتماً لهجه را به انگليسي US تغيير تحول دهند . 
اشخاصي كه ارور HIGH RISK و همت كردن سپس از ۳۰ دقيقه را ميگيرند مي بايست بين ۴۸ تا ۷۲ ساعت صبر كنند تا بررسي اكانت آنها توسط گوگل به نقطه پايان برسد . اين ارور يعني خريد آن ها مشكوك بوده و در دست بررسي است . گهگاه اوقات خريدن بسته كوچكتر و ارزانتر به شما اين ارور را نميدهد . معمولاً افرادي كه اكانتشان نو هست اين ارور را اخذ مينمايند . زيرا گوگل بايستي حساب آن ها را ارزيابي نمايد و به اين مراد اكانت را تا يك سري روز معلق مي‌كند . 
**** 
اعتنا نمائيد نرم افزارهاي تغيير آي پي فراواني وجود دارند كه براي بدور زدن تحريم گوگل مي‌توانيد از آنها به كار گيري كنيد ولي به اين نكته اعتنا داشته باشيد به هيچ تيتر از برنامه هاي تغيير‌و تحول آي پي مجاني مانند هات اسپات يا DROID V*P*N استفاده نكنيد . چرا كه آي پي آن ها قابل به كارگيري براي ميليونها نفر در سرتاسر دنيا بوده و گوگل به راحتي آن ها را مي شناسيد . سعي كنيد قابل انعطاف افزار تغيير آي پي خريداري نمائيد . حتماً قبل از خرج كردن اعتبارتان يا شارژ كردن گيفت كارت آي پي خويش را چك فرماييد . براي اين فعاليت از سايت http://whatismyipaddress .com ياري بگيريد و نگاه فرمائيد مكان شما را چه كشوري زده است . بعضا از اين برنامه هاي تغيير و تحول آي پي كماكان با وجود تغيير‌و تحول دادن آي پي ، مكان شما را كشور ايران شناسايي مي‌كنند . 
اعتنا نماييد گذشته از انجام تغييرات حتماً يكبار تلفن همراه خود را خاموش واضح نمائيد كه ارتباط شما با گوگل انقطاع شود . 
حتماً سيم كارت خود را درآوريد . flight mode و airplane mode كردن بهره اي ندارد ! اعتنا نماييد در صورتيكه يك‌سري آدرس جيميل در تلفن همراه خويش و در نصيب پيكربندي خويش موبايل داريد ، مي بايست كليه را تميز كنيد و صرفا آن جيميلي كه پيكربندي آن صحيح هست و ميخواهيد شارژ فرمائيد را باقي بگذاريد . 
دوستان خوب عملكرد كنيد time zone موبايل خويش را نيز روي آمريكا يا اين كه كانادا قرار بديد . 
حتماً حتماً حتماً لهجه منوي تلفن همراه خود را انگليسي US نماييد . 
اين اقدامات نخستين حياتي ترين و مهم ترين و تكرار ميكنم كليدي ترين نكات اين فراگيري مي‌باشند . پس از اجراي اين اقدامات بايد به سراغ ادامه اين آموزش برويد و طريقه تغيير و تحول آدرس ولت خود به امريكا را بخوانيد: توجه داشته باشيد از آنجاييكه گيفت كارت هاي گوگل پلي مربوط به سرزمين آمريكا هستند، قبلي از Redeem كردن بايد نشاني اكانت گوگل خود را به ايالات متحده تغيير‌و تحول دهيد . به هيچ تيتر هنگام خريد از گوگل پلي يا اين كه درون بازي و برنامه گوگل نبايد بداند شما از كشور‌ايران مي باشيد . براي اين منظور مقدمه پروسه پايين را دنبال نماييد : ( دقت داشته باشيد در كليه فرآيند خريد از پلي استور بايد آي پي شما غير از ايران باشد و جي پي اس تلفن همراه شما غير فعال باشد . نيز چنين سيم كارت خويش را در آوريد و گذشته از خريد دسترسي برنامه هايتان را به لوكيشن ببنديد . برنامه هايي نظير وايبر به راحتي لوكيشن شما را در اختيار گوگل قرار عرضه مي كنند . علاوه بر اينها مي بايست حتماً داده ها اكانت گوگل خويش را از شماره گوشي تلفن و نشاني كشور‌ايران منزه فرماييد و آنگاه مراحل زير را دنبال كنيد: مقدمه وارد آدرس http://wallet .google .com گرديده و نشاني جيميل و پسورد خويش را كه مي خواهيد آن را شارژ نماييد وارد و sign in فرماييد . براي بعضي از اشخاص اين تارنما با آي پي ايران باز نمي‌شود و براي به دور زدن تحريم ها بايستي اين كاغذ را با آي پي غير ايراني و به عبارتي با وي*** پي &&&& ان گشوده كنيد . 
يادگرفتن استعمال و شارژ گيفت كارت گوگل پلي چنانچه پس از ورود، ورقه اي مثل ورقه تحت مشاهده نموديد ، كافيست اسم خود را وارد نموده و يك زيپ كد كه بعداً مي‌خواهيد نشاني متناسب با آن را وارد اكانتتان كنيد، تايپ كنيد . زيپ كد آمريكايي را از تارنما fakeusaaddress .com بگيريد كه يك كد ۵ رقمي آن‌گاه از كلام اختصاري است . مثلاً در عكس پايين كه از سايت fakeusaaddress گرفته شده عدد ۳۱۶۰۱ زيپ كد ايالت جورجياي آمريكاست : 

فراگيري به كارگيري و شارژ گيفت كارت گوگل پلي 

گزينه ي كرديت كارت را به بعد از آن موكول كنيد يعني روي add a payment method later كليك كرده و ادامه دهيد: 

يادگرفتن استفاده و شارژ گيفت كارت گوگل پلي 

فراگيري استعمال و شارژ گيفت كارت گوگل پلي 

اكنون شما وارد صفحه مهم گوگل ولت Google Wallet مي‌شويد . به آدرس ايميل بالاي كاغذ اعتنا فرماييد كه دقيقاً همان جيميلي باشد كه مي خواهيد با آن خريد نماييد و حتماً به عبارتي پست الكرونيكي را شارژ نمائيد . براي مثال ما تنظيمات اكانت را بر روي آدرس appgetir@gmail .com اعمال ميكنيم كه در بالاي صفحه در اين عكس مي‌بينيد . در اين صفحه در‌حالتي كه قبلاً خريدي از گوگل پلي انجام داده باشيد، ليست اپ هاي خريداري شده را مشاهده ميكنيد: 

فراگيري به كارگيري و شارژ گيفت كارت گوگل پلي بر روي آيكون چرخ دنده در بالا سمت راست صفحه كليك نمائيد . در اين نصيب داده ها اكانت شما نمايش داده مي گردد . 


آموزش استفاده و شارژ گيفت كارت گوگل پلي در اين قسمت بايد Home Address را تغيير‌و تحول دهيد . يعني بايد يك نشاني آمريكايي به ياور شماره گوشي تلفن طولاني تر كنيد يا در صورتي آدرسي در آنجا ميباشد بازنويسي كنيد . 
در‌صورتي‌كه آدرس و شماره گوشي تلفن امريكا نداريد وارد تارنما http://fakeusaaddress .com گرديد و در به عبارتي ورقه ي نخستين نشاني آمريكا را به كارگيري كنيد . 
آموزش استعمال و شارژ گيفت كارت گوگل پلي دقت فرمائيد كه در نمونه بالا شماره ۵ رقمي گذشته از خط فاصله يعني ۳۱۶۰۱ به عبارتي كد پستي و حرف اختصاري يعني GA همان ايالت مي باشد . شهر نيز VALDOSTA مي باشد . نشاني نيز به عبارتي خط بالايي و تحت نام يعني ۷۰۹ E GORDON ST هست . ۲۲۹ كد شهر و ۲۴۵ اول شماره تلفن ۷ رقمي شهر است . يعني مي بايست بعد از آن از ۲۴۵ يك شماره ۴ رقمي وارد فرماييد . چون شماره تلفنهاي آمريكايي بعد از كد شهر ، ۷ رقمي مي‌باشند . پس مثلاً شماره تلفن بايد به اين فيس باشد ۲۲۹۲۴۵۲۳۴۵ در اين شماره گوشي تلفن ۲۲۹ كد شهر مي باشد و ۲۴۵ ابتداي شماره گوشي تلفن ۷ رقمي است و ما به چهره تصادفي يك عدد ۴ رقمي مانند ۲۳۴۵ را به ۲۴۵ بيش تر كرديم . 
اطلاعات را وارد Google Wallet فرماييد و save نماييد . دقت كنيد در اين قسمت بايد كليه داده ها را وارد فرمائيد و وارد نمودن شماره گوشي تلفن خيلي اصلي مي‌باشد . قابل توجه كساني كه ارور not valid google account مي گيرند . به شدت تاكيد ميكنم به هيچ عنوان هيچ اطلاعاتي كه معين شود شما ايراني ميباشيد وارد نكنيد . خيلي از دوستان عزيز شماره گوشي تلفن ايران را وارد حساب گوگل خود ميكنند اين قضيه منجر بلاك شدن حساب شما مي‌شود و در سود ديگر قوي ;p> اكنون ميتوانيد وارد http://play .google .com شويد و روي آيتم Redeem كليك فرمائيد . 


فراگيري استعمال و شارژ گيفت كارت گوگل پلي 

كد گيفت كارت را در كادر گشوده گرديده وارد كرده و روي آيتم Redeem كليك نماييد . اعتنا فرمائيد كه كدام جيميل خود را شارژ ميكنيد . در عكس تحت ، پايين redeem code آدرس آدرس اينترنتي را مشاهده مي‌كنيد . مراقب باشيد جيميل اشتباهي شارژ نكنيد . برخي از افراد يك‌سري آدرس اينترنتي در جيميل خود دارند و مي بايست براي خريد فقط به عبارتي جيميل را شارژ كنيد و تغييرات اكانت شما نيز تنها بر روي همان جيميل بايستي اعمال شود . در تصوير تحت براي نمونه ما داريم حساب appgetir@gmail .com را شارژ مي كنيم : 

يادگرفتن استعمال و شارژ گيفت كارت گوگل پلي 

حساب شما با موفقيت شارژ مي گردد . 
درصورتي كه ميخواهيد اعتبار اكانتتان را مشاهده فرماييد مي‌توانيد از همان آدرس http://wallet .google .com وارد نصيب Payment Method گرديد و اعتبار دلاري اكانتتان را مشاهده فرماييد . 
دقت داشته باشيد براي استفاده از گوگل پلي و خريد از آن چه در بازي و اپ ها و چه با خريد هر اپ بايستي حتماً حتماً آي پي غير اهل ايران داشته باشيد ، حتماً جي پي اس دستگاه و نصيب Location را غير فعال نمائيد و سيم كارت خود را از دستگاه بيرون نمائيد . اين زمينه فقط در هنگام خريد اپ يا اين كه خريد امكانات در بازي مسئله نياز ميباشد و در وقت ها ديگر الزامي نمي باشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۱:۰۸

 پس از خريد گيفت كارت پلي استيشن خويش از شيوه فراگيري پايين مبادرت به Redeem كردن اكانت پلي استيشن خويش كنيد . 
نكته: سفارش مي گردد براي بلاك نشدن اكانتتان آي پي IP خودتان را به ايالات متحده تغيير‌و تحول دهيد . خريد گيفت كارت
1-در مقدمه بايستي يك حساب سوني Sony بسازيد (اكانت PSN) به همين خواسته وارد لينك » ثبت نام تارنما سوني شده « و روي Create a New Account كليك فرمائيد . 

2- در اين نصيب بايد يك آدرس امريكا وارد كنيد به همين منظور روي لينك و پيوند زير كليك فرماييد و نشاني جانور را در فرم تصويب نام وارد نمائيد . 
http://www .fakeaddressgenerator .com 

3- سپس به ايميل خويش وارد گرديد و اكانت خود را Verify فرماييد و وارد پنل كاربري پلي استيشن خويش گرديد و روي قسمت Account كليك نمائيد . 

4- در تراز پايان روي گزينه Redeem Prepaid Card كليك نمائيد و كد گيفت كارت پلي استيشن خريداري گرديده را وارد كنيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۴:۱۷

 نكته:در طول فرايند انجام شارژ آي پي IP خويش را به آمريكا تغيير و تحول دهيد . 1- براي شارژ گيفت كارت ايكس جعبه به آدرس ذيل وارد شويد و روي آيتم Your info كليك فرماييد . 
https://account .microsoft .com خريد گيفت كارت

2- آنگاه روي گزينه Edit your personal info كليك نمائيد و مملكت ايالت و كد پستي رو مانند فرم زير تغيير تحول دهيد و در آخر آيتم Save را انتخاب نماييد . 
3- روي نصيب Payment & billing كليك نماييد و روي Address book كليك فرماييد .

4- در كاغذ بعد روي Add a new address كليك فرماييد . 

5- در سطح آنگاه براي توليد نشاني رسمي در يك ميهن كه آدرسي هماهنگ با كد پستي مي باشد ارائه ميشود، آدرس و خصوصيات تعيين شده را وارد كنيد (نيازي به تغيير تحول اسم خود نداريد) و در پايان آيتم Save را تعيين نمائيد . 
توجه: تغيير‌و تحول آدرس فقط براي شارژ گيفت كارت براي بار اول نياز مي باشد در موردها بعد از آن فقط مي بايست كد گيفت كارت را وارد نمائيد . 
6- آن‌گاه از تغيير تحول نشاني به وبسايت XBOX .COM وارد شويد و روي گزينه Sign in كليك كنيد و وارت اكانت مايكروسافت خويش گرديد . 

7- آن گاه روي پروفايل خود كليك نماييد و Redeem code را تعيين فرمائيد . 

8- در سطح آن‌گاه كد گيفت كارت ايكس باكس XBOX خريداري گرديده را در پنجره گشوده گرديده وارد فرماييد . 

آن‌گاه از شارژ يا Redeem كردن گيفت كارت پيغامي مثل پيغام پايين ظاهر ميشود .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۷:۱۶

در اين مقاله سعي داريم انواع كلاهبرداري ها مخصوصا كلاهبرداري هايي كه شامل خريد گيفت كارت iTunes مي باشند را براي شما بيان كنيم تا بتوانيد اطلاعات لازم را در اين خصوص داشته باشيد. 

امروزه رشته اي از كلاهبرداريها در حال انجام است به اين صورت كه در زماني كه مردم مي خواهد براي انجام امور پرداختي مانند پرداخت ماليات، صورتحساب هاي بيمارستان، كمك مالي، پرداخت وام و صورتحساب هاي خدمات شهري از جمله قبوض برق و آب و غيره از طريق تلفن اقدام نمايند، كار خود را انجام مي دهند. كلاهبرداري ها با استفاده از روش هاي مختلف، از جمله هنگام خريد گيفت كارت انجام مي شوند. كلاهبرداران گاهي اوقات ازگيفت كارت iTunes نيز استفاده مي كنند، در اين مقاله ما مي خواهيم اين اطمينان را حاصل كنيم كه مشتريان ما از اين كلاهبرداري ها آگاهي لازم را دارند.

صرف نظر از علت عمليات پرداختي، كلاهبرداران يك فرمول خاص را دنبال مي كنند: قرباني يك تماس كه موجب عجله و فوريت براي پرداختي هاي خود از طريق خريد گيفت كارت  iTunes از نزديكترين فروشگاه (فروشگاه خدماتي، فروشگاه الكترونيكي و غيره) را دريافت مي كند. پس از خريد گيفت كارت ، از قرباني خواسته مي شود براي راحتي بيشتر براي انجام امور پرداختي خود كد 16 رقمي پشت گيفت كارت را با فرد تماس گيرنده به اشتراك  بگذارد.

مهم است بدانيد كه از گيفت كارت iTunes فقط مي توانيد براي خريد كالاها و خدمات موجود در فروشگاه iTunes، فروشگاه App، فروشگاه iBooks و يا براي عضويت در Apple Music استفاده كنيد. اگر از شما خواسته شده از اين كارت ها براي پرداخت هايي خارج از فروشگاه iTunes، فروشگاه App، فروشگاه iBooks  و يا Apple Music استفاده كنيد، احتمالا شما مورد هدف كلاهبرداران قرار گرفته ايد و بايد بلافاصله آن را به اداره پليس محلي و همچنين FTC اطلاع دهيد.

لطفا اعداد قرار گرفته در پشت كارت را  پس از خريد گيفت كارت  به شخص ديگري كه او را نميشناسيد، ارائه ندهيد. هنگامي كه اين اعداد به دست افراد كلاهبردار مي رسد، وجه موجود در كارت احتمالا قبل از اينكه شما بتوانيد با نمايندگي اپل و يا مجيريان قانون تماس بگيريد، مصرف مي شود.

 براي جلوگيري از تبديل شدن به يك قرباني موارد زير را رعايت كنيد:

·         اگر شما براي خريد گيفت كارت از فروشگاه iTunes، فروشگاه App، فروشگاه iBooks اقدام نكرده ايد و يا عضو Apple Music نيستيد براي پرداخت از گيفت كارت  iTunes خود استفاده نكنيد. هيچ كاري به جز موارد گفته شده وجود ندارد كه از شما خواسته شود براي پرداخت از يك گيفت كارت iTunes استفاده كنيد.

·         كد 16 رقمي موجود در پشت كارت را به كسي كه نمي شناسيد، ارائه ندهيد.

·         بلافاصله كلاهبرداريهاي احتمالي را به اداره پليس و همچنين FTC (ftccomplaintassistant.gov) گزارش دهيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۵۶:۴۸

يادگرفتن به كارگيري از گيفت كارت g2a .com امروز براتون ميخوام آموزش ردييم كردن g2a گيفت كارت را بدهم . خريد گيفت كارت
عزيزان در حيث داشته باشيد وب سايت g2a .com يكي از سايتهايي ميباشد كه خودش درگاه واست ميباشد و سايتهايي مثل سايتهاي تحت ازش به كارگيري ميكنند: https://www .hrkgame .com/ خريد گونه هاي سي دي كي ارزان https://www .lootmarket .com خريد اشكال دوتا ۲ و كانتر https://skinodds .com/ خريد انواع اسكين كانتر https://www .g2a .com و خويش تارنما g2a كه داخلش همگي چي هست (آيتم دو عدد – شمارنده – پلي استيشن – اكسباكس – سي دي كي -و……… . . سايتهاي فراوان ديگه اي كه از اين درگاه واست استعمال ميكنند . خب پس شما تو سايتهاي فرنگي متعددي سهل ميتونيد خريد كنيد و واسه خودتون بگردين و اگه خوب بود آسان بخريد . 
توجه دقت : اين وبسايت به هيچ عنوان نبايد بفهمد كه شما ايراني ميباشيد و گر نه درجا شما رو بلاك ميكنه و از دست اينجانب كاري ساخته نيست پس اعتنا نماييد كه حتما از ف……شكن استعمال فرماييد . 
خب بريم رمز آموزش: مقدمه شما به وب سايت g2a .com رفته و در اون وبسايت مانند عكس زير لاگين نمائيد . 
آموزش استعمال از گيفت كارت g2a .com رويه هاي زيادي براي لاگين كردن هست توليد حساب كاربري جديد به كارگيري از لاگين استيم به كار گيري از صورت بوك و موبايل كه ما از استيم استفاده كرديم فراگيري استفاده از گيفت كارت g2a .com سپس از ورود روي G2A WALLET كليك فرمائيد و گزينه Add G2A Gift Card را بزنيد .
فراگيري استفاده از گيفت كارت g2a .com آن گاه شما به صفحه https://www .g2a .com/redeem-card وارد مي‌شويد . 
يادگرفتن به كارگيري از گيفت كارت g2a .com در اين صفجه شما مي بايست كدي كه از الو گيفتي خرداري كردين را وارد نمائيد و مورد Add را بزنيد . اكانت شما شارژ ميشود و مهيا خريد كردن ميباشد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۱:۴۷

يك گيفت كارت آيتونز يك اعتبار از خريد گيفت كارت گذشته خريداري شده براي فروشگاه آيتونزApple است . مغازه آيتونز يك بازار رسانه و نرم افزار براي اپل است، جايي كه شما مي توانيد از آن موسيقي، فيلم، برنامه و غيره را خريداري نمائيد . اين دكان همانند فروشگاه Apple نيست، چون در فروشگاه Apple شما از گيفت كارت هاي Apple Store براي خريد اقلام فيزيكي مثل موبايل هاي اپل و يا مك بوك به كارگيري مي فرمائيد . 
گيفت كارت آيتونز شما ممكن مي‌باشد يك كارت فيزيكي و يا يك كارت ديجيتالي باشد كه از طريق نشاني اينترنتي به شما تحويل داده شده مي باشد . در ضمن بايد ياد آور شد كه شما فقط مي توانيد كارت خود را در به عبارتي مغازه آيتونزي كه گيفت كارت از آن خريداري گرديده است، پس دهيد (يك گيفت كارت ايالات متحده صرفا مناسب دكان App ايالات متحده است) . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]