نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
ماژان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۱:۰۹

طبق گفته متخصصين اپل سال قبل 12 .7 ميليارد دلار براي تحقيق‌ و ‌توسعه (R&D) خرج كرده است، با اين وجود مي‌گويند اپل به اندازه كافي براي اين بخش خرج نكرده است و ممكن مي‌باشد آينده خويش را در معرض خطر قرار دهد . 
اندازه مبلغي كه اپل سال قبل به تحقيق و توسعه اختصاص بخشيد از تمام سرمايه‌اي كه به توليد ها نو خويش در ميان سال‌هاي 1998 تا 2011 اختصاص بخشيد عمده است؛ اين درحالي است كه اپل در سال‌هاي نام برده محصولاتي مثل iPhone، iPad و iPod را معرفي كرد . درواقع رويش اپل در ميزان دارايي R&D بخش اعظم از پرورش ميزان درآمد هاي اين شركت بوده هست . اما در‌صورتي‌كه از زواياي ديگر به اين نگاه كنيم، اين شركت ممكن مي باشد با خساست درمورد سرمايه‌گذاري براي آتي خويش تصميم گرفته باشد . 

اين غول تكنولوژي تنها 2 درصد از جريان نقدي خود را به R&D اختصاص مي‌دهد؛ اين درحالي مي‌باشد كه رقيبان اين كمپاني يه خرده در حدود 25 درصد از جريان نقدي خود را به اين بخش اختصاص مي‌دهند . از آن‌جايي كه اپل هر سال اندازه بسيار متعددي پول بدست مي‌آورد، چه بسا 2 درصد از اين پول ميزان مضاعف زيادي به اكانت مي‌آيد . ولي بازهم از حيث درصدي اپل به مقدار رقيبان خويش در اين ميدان سرمايه‌گذاري نمي كند . 
ميزان درآمدي كه اپل به R&D اختصاص مي دهد درحدود 5 درصد است؛ كه بازهم از اندازه 10 درصد كمپاني‌هاي ديگر با درصد فيض ناخالص برابر با اپل (38%)، كمتر مي باشد . اپل مي بايست مقدار دارايي R&D خود را دوبرابر كند تا بتواند با درصد اختصاص يافته رقيبان برابري كند . در كنار اين اپل بيش‌ترين ميزان درآمد را در ميان مطرح ترين كمپاني هاي تكنولوژي آمريكا داراست . اما از لحاظ ميزان دارايي R&D در سكو ششم قرار داراست . 
درحالي كه دارايي R&D اپل در طي 6 .5 سال پيشين 5 برابر شده است، ناتواني اين شركت در معرفي محصولي جنجالي در طي اين سال‌ها بزرگ‌ترين ياس با توجه به ميزان و منابع اين كمپاني مي باشد . اپل به اصلاحات بزرگي در R&D براي ادامه دادن به اختراع و به خصوص پشتيباني خود دارد . 
كالا بعدي والا اپل كه ميتواند تاثير‌گذار باشد عينك‌هاي AR اين شركت خواهند بود؛ اين عينك‌ها قرار مي‌باشد تا در مسافت 2020 تا 2021 معرفي شوند . طبق گفته‌ها اين عينك‌ها مي توانند از iPhone نيز فراگيرتر باشند . 
اپل در سال‌هاي 2012 و 2013 توجه متعددي به ابتكار نداشت . ولي از آن برهه زماني تا به حالا محصولاتي همانند Apple Watch، AirPods و HomePod را معرفي كرده ميباشد . درحالي كه ساعت‌هاي هوشمند اپل، اپل را به بزرگ‌ترين توليد‌كننده ساعت تبديل كردند؛ هيچ‌كدام از اين‌ها تاثيري همانند iPod، iPhone و iPad در مقطع معرفي نداشتند . 

خريد آي پد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۸:۳۵

يادگيري سيار يا بعبارت مصطلح تر آن Mobile Learning نظريه جديدي است كه به تازگي در مجامع آموزشي مطرح شده مي باشد . كهن ترين تعريفي كه از يادگيري سيار وجود داراست را كلارك كوين(۲۰۰۰)، ارائه داده هست . از لحاظ او يادگيري سيار نقطه تلاقي وسايل كامپيوتري سيار و يادگيري الكترونيكي مي‌باشد . اين مدل از يادگيري سبب ساز ميشود تا شما در هر زمان كه بخواهيد به منابع آموزشي دسترسي پيدا فرمائيد . گنجايش جستجوي بالا، تعاملات غني، حمايت قدرتمند از يادگيري مؤثر و محاسبه مبتني بر عملكرد، از ويژگي‌هاي ديگر يادگيري سيار مي باشد . به عبارتي يادگيري سيار، يادگيري الكترونيكي مي‌باشد كه جدا از زمان، مكان و فضاست . 
خريد اپل واچ

تعريف 
واوولاو شارپلز(۲۰۰۲)، در تعريف خويش از يادگيري سيار، بر جنبه‌هايي كه مشخصهً سرويس ها سيار ميباشند تأكيد كرده‌اند، در حاليكه ليونگ و چن (۲۰۰۳)، بر ويژگي‌هاي داراي ربط با زير ساخت‌هاي ارتباطي نظير شبكه‌هاي بي سيم تمركز كرده‌اند . در توصيف ديگر آمده است، يادگيري سيار عبارت است از سهولت يادگيري و دسترسي به منابع آموزشي براي يوزرها وسايل سيار از نحوه يك رسانهً بي سيم كه به طور بيشتر بر سهولت جنبش وسايل تأكيد كرده است . وي در اين ارتباط مي گويد كه اينجانب يادگيري سيار را، ارائه آموزش و يادگيري از طرز دستيارهاي ديجيتال شخصي، لب تاپ‌ها، ابزارهاي دستي، تلفن‌هاي هوشمند و تلفن‌هاي ياور توصيف مي‌كنم، يعني وسايلي كه به راحتي قابل حمل باشند . اِلاي نيز، يادگيري سيار را به تيتر ارائه يادگيري از نحوه وسايل سيار توصيف كرده ميباشد . 
3D Phone DesigningDigitally 0 مباني نظري ني اسميت و همكاران ، در ارتباط با جور بندي مباني فعاليت‌هاي يادگيري سيار مي‌گويند، فعاليت‌هاي مبتني بر يادگيري سيار به شش منطقه تقسيم مي‌شود كه چهار حوزه آن به نظريه‌هاي يادگيري حياتي مربوط مي باشد . اين نظريه‌ها عبارتند از: رفتارگرايي، ساختن گرايي، موقعيتي و مشاركتي . دو حوزه ديگر هم عبارتند از يادگيري غير قانوني و مادام العمر و يادگيري و فراگيري حمايت شده كه بيشتر با موضوع و كاربرد ارتباط دارند . از اين شش رويكرد، راه و روش ساختن گرايي بر حسب توصيفي كه از يادگيري دارد، براي يادگيري سيار موثر خيس هست . رفتارگرايي صرفا به رابطه دربين كار فراگير و جواب منفعلانه دقت داراست . رويكردهاي موقعيتي و مشاركتي نيز اكثر مربوط به روش‌هايي ميباشد كه يادگيري در آنان معمولاً به يك فعاليت ساختن گرايانه منجر ميشود . اُمالي و همياران (۲۰۰۵)، نيز در مقاله خويش به همين تقسيم بندي اشاره كرده‌اند و كاربردهاي اين نظريه‌ها را در يادگيري سيار مسئله دعوا قرار داده‌اند . 

خريد اي پد
مزاياي يادگيري سيار همت براي ساخت جوامعي فارغ از معضل بي سوادي در شهرها و روستاها اجتناب از بي سوادي در كشورهاي پرجمعيت و حاجتمند كه قدرتمند به تهيه و تنظيم محيط‌هاي آموزشي، امكانات و امكانات زيربنايي نيستند ارتقا فرصتهاي مطالعه پاره وقت و به تعبير و تفسير ديگر مطالعه در حال كار اتصال نواحي روستايي كه حاذق به دريافت يادگيري الكترونيكي نيستند به جامعه يادگيري سيار صرفه جويي در هزينه از حيث پرداخت هزينه‌هاي اجاره يا اين كه خريد مكان‌هاي آموزشي صرفه جويي در دوران و انرژي ارائه مجال ادامه تحصيلات خوب به زنان منزل دار و بچه دار تلاش براي ريشه كني نارسايي‌هاي آموزشي مرتفع كردن اختلال نقص درس دادن مربيان و مدرسين ارتقاء ارتباطات و شركت كردن به ويژه ارتباطات فرد به فرد كاربرد وسايل و ابزارهاي آموزشي سبك و قابل حمل كسب دانش و مهارتهايي كه در يك حوزه‌ يا اين كه مرز و بوم وجود ندارد، از شيوه اتصال به بخش ها يا اين كه كشورهاي ديگر گزينش نيازهاي آموزشي بخشها مختلف بصورت فراگير و ارائه مواد يادگيري مطابقت و همخواني با آن نيازها تشويق و ترويج يادگيري مشاركتي در كلاس كارآمد ساختن و تسهيل فرايند يادداشت برداري و يادداشت سازي تسهيل بازيابي داده ها و يادداشتها در هر دوران ومكان جهت تأمل و بازبيني بيشتر تلاش در كاهش بحران خشونت و تبعيض در مركزها آموزشي جلوگيري از نقص‌ مردود شدن دانش آموزان افزايش تمايل علم آموزان به علم آموزي و فضاي مدرسه ارتقا تعامل بين يادگيرندگان با يكديگر و با اساتيد و اساتيد با يكديگر حمايت از يادگيري مادام العمر و خود هدايت شده دسترسي به مواد ومحتواي يادگيري در هر زمان ومكان هزينه پائين دستگاه‌هاي سيار نسبت به بقيه دستگاه‌هاي قضيه به كار گيري در يادگيري

موضوع:
برچسب‌ها: اپل واچ، اپل واچ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۷:۱۱

بر كسي پوشيده نمي‌باشد اندرويد سيستم دليل شماره يك تلفن همراه در دنيا است، با اين حالا بازار آمريكا به علت حضور اپل كه بومي آنجاست، قدري گوناگون از ديگر نقاط دنيا است . 

تازه‌ترين آمار منتشر شده از سوي CIRP نشان مي‌دهد 63 درصد گوشي‌هاي فعال شده در فصل منتهي به ژوئيه 2018 مجهز به سيستم ادله اندرويد بوده‌اند، در آن سو سهم گوشي‌هاي مجهز به iOS صرفا 36 درصد بوده هست . در حالي كه سهم اندرويد تقريباً دو برابر سيستم عامل منحصر اپل است، iOS توانسته نسبت به برهه زماني مشابه سال قبلي رده خويش را بهبود بخشد . 

همينطور اپل و سامسونگ دو برند پيشتاز بازار ايالات متحده هستند كه در فصل ياد گرديده هر يك 36 درصد از بازار را در اختيار داشند . جالب‌تر اين‌كه آل جي توانسته 12 درصد بازار را به خود اختصاص دهد . اما موتورولا هيچ رده خوبي ندارد و در حالا سقوط به نوع برندهاي متفرقه و اندك نفوذ ميباشد . 
توقع مي رود عرضه نسل جديد تلفن همراه آيفون بتواند قدري سهم خويش از گوشي‌هاي فعال گرديده را افزايش دهد . 

خريد اپل واچ

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۶:۰۷

تازه‌ترين آمار منتشر گرديده از سوي CIRP نشان مي دهد 63 درصد گوشي‌هاي فعال شده در فصل منتهي به ژوئيه 2018 مجهز به سيستم دليل اندرويد بوده‌اند، در آن سو سهم گوشي‌هاي مجهز به iOS صرفا 36 درصد بوده است . در حالي كه سهم اندرويد تقريباً دو برابر سيستم عامل منحصر اپل است، iOS توانسته نسبت به مقطع شبيه سال پيشين رده خويش را بهبود بخشد . 


همينطور اپل و سامسونگ دو برند پيشتاز بازار ايالات متحده هستند كه در فصل خاطره گرديده هر يك 36 درصد از بازار را در اختيار داشند . جالب‌تر اين‌كه آل جي توانسته 12 درصد بازار را به خويش اختصاص دهد . البته موتورولا هيچ جايگاه خير و خوبي ندارد و در حالا سقوط به جور برندهاي متفرقه و قليل نفوذ است . 
انتظار مي‌رود عرضه نسل تازه موبايل آيفون بتواند قدري سهم خويش از گوشي‌هاي فعال شده را ارتقاء دهد . 

خريد آي پد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۸:۵۳

در دنياي اندرويد، سامسونگ با گوشي‌هاي كيفيت عالي و زيباي خويش به‌سرعت مي‌تازد . اين كمپاني با گوشي‌هايي مثل گلكسي نوت ۹ و گلكسي اس ۹ تبحر خويش در ساخت دستگاه‌هاي عالي را ثابت كرده مي باشد . با اين حال، شركت‌هاي چيني هم در چندسال اخير پرورش چشمگيري داشته‌اند . 

خريد اپل واچ
اوپو يك عدد از شركت‌هاي چيني مي باشد كه به‌واسطه‌ي توليد ها ارزان‌قيمت، با‌كيفيت و خوشگل خويش مؤفق به جلب‌نظر بسياري از يوزرها شده ميباشد . پس از معرفي گوشي فارغ از حاشيه‌ي اوپو فايند ايكس، نگاه‌ها به اين شركت تغيير‌و تحول كرد و بالطبع انتظارات از توليدها آينده Oppo ارتقا يافت . 
هم اكنون اين كمپاني از جديدترين ساخته‌ي خود با اسم اوپو آر ۱۷ رو نمايي كرده كه اگر‌چه به‌اندازه‌ي فايند ايكس يا اين كه گلكسي نوت ۹ قوي نيست؛ ولي از جديدترين پردازنده‌ي ميان‌رده‌ي كوالكام استفاده مي‌كند كه درست هفته‌ي قبل از آن معرفي شد . اين محصول از پردازنده‌ي اسنپدراگون ۶۷۰ با هشت هسته‌ي كريو ۳۶۰ فايده مي برد كه براساس ليتوگرافي ۱۰ نانومتري گسترش يافته و عليرغم توان‌ِ مصرفي كم، اقتدار قابل‌توجهي را در اختيار استفاده كننده قرار مي‌دهد؛ از ديگر بخش‌هاي اين پردازنده هم مي‌توان به پردازشگر گرافيكي آدرنو ۶۱۵، مودم LTE اسنپدراگون X12 و موتور چندهسته‌اي هوش‌ تصنعي اشاره كرد . در ادامه مي‌توان از حافظه‌ي رم ۸ گيگابايتي، حافظه‌ي ذخيره‌سازي ۱۲۸ گيگابايتي و باتري ۳۵۰۰ ميلي‌آمپر ساعتي با پشتيباني از فناوري شارژ پرسرعت VOOC به‌عنوان ديگر اجزاء سخت‌افزاري اين دستگاه نام موفقيت . 
اوپو آر 17 / Oppo R17 استفاده از پردازنده‌ي يادشده اين امكان را فراهم مي‌نمايد تا عليرغم پايين‌ نگاه‌داشتنِ قيمتِ تمام‌شده، توان پردازشي بالايي را در اختيار مصرف‌كنندگان قرار اعطا كرد . 
نصيب نرم‌افزار نيز تفاوت با ديگر توليدات اوپو ندارد و كماكان شاهد به‌كارگيري از نسخه‌ي ۸ .۱ اندرويد اوريو در كنار پوسته‌ي منحصربه‌فرد Color OS 5 .2 هستيم . 
در بخش صفحه‌نمايش نيز شاهد به كارگيري از پنل ۶ .۴ اينچي امولد با كيفيت +FHD هستيم كه از بريدگي نمايشگرِ قطره‌چكاني سود مي‌برد؛ استعمال از اين بريدگي و حاشيه‌هاي باريك تلفن همراه به اوپو اين اجازه را داده تا نسبت صفحه‌نمايش به بدنه را به ۹۱ .۵ درصد برساند . 
براي نگهداري از اين صفحه‌نمايش نيز از گوريلا گلس ۶ استعمال شده كه براي نخستين‌بار در گوشي‌هاي هوشمند زمينه استعمال قرار ميگيرد . نسل جديد گوريلا گلس مقاومت و استمرار بيشتري را در پيش‌رو ضربه يا خط و خش ارائه مينمايد . 

خريد اي پد
بخش هيجان‌انگيز ديگر به سنسور اثرانگشت مربوط مي‌گردد كه اين‌بار در پايين صفحه‌نمايش قرار گرفته ميباشد . به‌لطف شركت‌هايي چون اوپو و ويوو، اندك‌اندك شاهد مرسوم‌شدنِ اين سنسورها نزد توليدكننده‌هاي گوشي هستيم؛ توقع مي‌رود كه سال آينده، توليدكننده‌هاي گران قدر گوشي‌هاي هوشمند هم به جرگه‌ي چيني‌ها بپيونند و از اين حسگرها در محصولاتشان استعمال كنند . 
اوپو آر 17 / Oppo R17 اوپو آر 17 / Oppo R17 اوپو آر 17 / Oppo R17 اوپو آر 17 / Oppo R17 اوپو آر 17 / Oppo R17 اوپو آر 17 / Oppo R17 اوپو آر 17 / Oppo R17 اوپو آر 17 / Oppo R17 اوپو R17 از سنسور ۲۵ مگاپيكسلي براي دوربين سلفي استفاده مي‌كند كه سنسور آن درست در بريدگي بالاي صفحه‌نمايش جاي گرفته مي باشد . طبق گفته‌ي سازنده، سنسور يادشده گشودگي ديافراگم f/2 .0 داراست كه نويد عكس‌برداري خود در محيط‌هاي كم‌نور را مي‌دهد؛ متأسفانه درباره ي دوربين دوگانه‌ي پشتي اطلاعي در دست نيست؛ البته اوپو اعلام كرده كه به‌لطف به‌كارگيري هوش‌ مصنوعي، اين دوربين مي تواند در لحظه ۸۰۰ صحنه را تشخيص دهد . 
فروش اين دستگاه از ۱۸ آگوست در چين مقدمه مي گردد و علاقه‌مندان مي توانند آن را در دو رنگ آبي رنگ آسماني و بنفش نئون تهيه كنند؛ با اين حال، طبق معمول اوپو R17 نيز به‌مانند ديگر محصولاتِ اين شركت، در بازارهاي غربي عرضه نخواهد شد و علاقه‌مندان اين دستگاه صرفا مي‌توانند آن‌ را از روش منابع غيرقانوني تهيه كنند . 
نكته‌ي تعجب آور درباره‌‌ي اين دستگاه به قيمت‌گذاري آن مر‌بوط ميگردد . اوپو براي سخت‌افزار يادشده، قيمتي ۱۴ هزار ۵۰۰ دلاري در لحاظ گرفته كه معادل ۹۹ هزار ۹۹۹ يوآن چين است؛ با اين وجود، به‌نظر مي‌رسد كه قيمت‌گذاري فوق به نادرست انجام شده و بها داراي اهميت به‌مراتب پايين‌تر از اين رقم خواهد بود . 

موضوع:
برچسب‌ها: اپل واچ، اپل واچ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۳۷:۴۱

بلاخره اپل ساعت هوشمند مشهور خود يعني اپل واچ معرفي كرد ، اپل واچ دارنده سمبل پر اسم و رسم اپل بوده و برخلافي نامي كه مقطع هاست بر راز لهجه ها افتاده بود و همگي ما عادت كرديم به آن آيواچ بگوييم اپل آن را زير عنوان ؛اپل واچ؛ معرفي كرد در پباده سازي آن به جنبه هاي عملكردي و مد توجه خاصي شده ميباشد ، اپل واچ در رنگ بندي هاي مختلف مي باشد و دارنده 6 گونه فضاي ساعت متفاوت بوده كه به راحتي قابل ردوبدل مي باشند . 
دوران فروش و قيمت اپل واچ در اين مراسم گفته شد كه تا اوايل سال 2015 اپل واچ با بها 349 دلار وارد بازار مي شود . 

خريد اپل واچ
شش رنگ و فرآورده گوناگون اين ساعت دربرگيرنده مورد ها ذيل است: فولاد ضد زنگ ، آلومينيوم نقره اي ، طلاي زردرنگ 18 عيار ، فولاد مشكي وضد زنگ ، آلومينيوم خاكستري و طلاي قرمز 18 عيار . 
اين گروه رنگ بندي ها در موضوع فولاد ضد زنگ در هر دو نوع ساده و مشكي دارنده بند چرمي و فلزي مي‌باشد و دسته اپل واچ بستگي به گزينش افراد دارد ، ست ورزشي هم داراي آلومنيوم نقره اي و خاكستري مي باشد كه بند آن ها زياد محكم تر شده مي‌باشد . در جور لوكس اپل واچ نوع طلاي 18 عيار سرخ و زردرنگ هم علاوه بر نازكي به نوع اي طراخي شده كه باز و بسته كردن آن پاره اي پيچيده خيس باشد چون هرچه باشد طلا جواهرات هست و بايستي امنيت آن بالاتر برود! applewatch1 


همچنين كليه اپل واچ ها مي توانند براي پوشش همگي سليقه ها در اشكال مختلف ديجيتالي و جوان پسند نيز عرضه شوند . هر اپل واچي كه گزينش فرماييد در دو سايز گوناگون براي شما وجود دارااست كه مثلا زوج هاي جواني كه مي خواهد ساعت يكسان داشته باشند اين قضيه براي آن ها خوب هست اين مقدار ها 38 و 42 ميلي متري مي‌باشند و كاغذ نمايش همگي ساعت ها از مال ياقوت كبود با تداوم مي باشد . 

خريد آي پد
ورودي پيكربندي در اپل واچ فراوان اختصاصي به شخص مي باشد و در دو شيوه سنتي و تاچ عرضه گرديده مي باشد همچنين صفحه نمايش آن دارنده خواص اسكرول كردن هست كه به شما اذن مي دهد چيزي را روي آن زوم نماييد و از بقيه برنامه هاي موجود در محيط كاربري به كار گيري كنيد . 
تكنولوژي هاي به كار رفته در اپل واچ دراپل واچ از تكنولوژي هاي جديد فشار سنج به كارگيري شده است ، كه به دستگاه اذن مي دهد به راحتي تفاوت في مابين اشاره كردن و فشار دادن برگه نمايش را انتخاب كند ، و مجال بهتري را براي در اختيار گرفتن محتوا مهيا مي كند ، همچنين سري جديدي از دكمه هاي فيزيگي در قسمت بالاي و كناري اپل واچ وجود دارد كه به شما اجازه مي دهد ليست مخاطبين خويش را پيدا كرده و سريع با دوستانتان رابطه برقرار نمائيد ، وارد بخش پيام رساني گرديده و از تصاوير متحرك emoji به كارگيري فرمائيد و همينطور دارنده سنسورهاي مي باشد گه مي بضاعت و توان ضربان قلب را با آن ميزان گرفت . 
سيستم عامل ساعت با پباده سازي كه پيش از اين در توليدات اپل ديده ايم به طور كلي فرق مي نمايد و رابط كاربري حديدي دارااست كه مناسب سايز يك ساعت ميباشد . و ولي اين ساعت هوشمند٬ اپليكيشن هاي برنامه نويسان جدا را هم ساپورت مي نمايد . در طي كنفرانس٬ توييتر٬ رخ بوك و pintrest اپليكيشن هايي براي ساعت اپل فراهم كرده بودند . 
با ساعت اپل و اتصال آن با بلوتوث نسل چهار به آيفون هاي نسخه هاي ۵ به بعد٬ مي بضاعت و توان تماس برقرار كرد٬ مسيج فرستاد ( با ديكته صوتي )٬ به گالري هاي عكس داخل ios دسترسي پيدا كرد و البته ساعت هوشمند اپل٬ مي تواند تكميل كننده هر اپليكيشن ios باشد و تنها بايستي به دست هاي پرتواناي برنامه نويسان چشم دوخت . 
البته قابليت و امكان هاي سرگرمي جالبي نيز در اپل واچ قرار داده گرديده ميباشد . دو كاربر اپل واچ مي توانند براي يكديگر به صورت واكي تاكي پيام صوتي بفرستند يا اين كه براي نيز بصورت زنده نگارگري ارسال كنند . 
در باطن اپل واچ بك موتور تازه به اسم Taptic وحود دارد كه به كابران اجازه مي دهد محفظه كاربري را با تمام وجود فهم و شعور كنند . به گفته شركت اپل يوزرها مي توانند از نوتيفيكشن ها با خبر شده و به راحتي بوسيله موتور جديد دستگاه به آن ها عكس العمل نشان دهند . 
applewatch4 
چيپ هاي جديدي كه به صورت سفارشي پباده سازي شده اند ، پردازنده S1 نام دارا هستند ، حاصل ادغام تحت مجموعه اي از ماژول هاي منحصر به فرد به فرد مي باشد . 
سنسور هاي پشت اپل واچ قسمت پشتي اپل واچ داراي 4 لنز از مال ياقوت كبود است كه مي توانند ضربان قلب را مقدار گيري كنند ، همچنين دارنده ژيروسكوپ و عجله سنج مي باشد كه كاركشته به مقدار گيري عمل هاي روزمره مي باشد . اين تكنولوژي براي اشخاصي كه دوست دارا هستند به ميزان كالري مصرفي بدن خود طعام بخورند بسيار به درد بخور مي‌باشد . 
همينطور در پشت اپل واچ يك پورت مربوط به شارژر وجود دارد علاوه بر شارژ بي واسطه مي توانايي به وسيله MagSafe هم اين دستگاه را باروش هاي القايي شارژ كرد . كاربر اضطراري نميباشد كه نگران تمام شدن باتري خود باشد اما اپل روي عمر باتري فوكوس چنداني نداشته است . 
از آن جا كه اصلي ترين وظيفه اپل واچ اين است كه يك ساعت باشد ! به رخ اتوماتيك هميشه خويش را با ساعت هاي استاندارد جهاني تطبيق مي دهد و با داشتن آن مي توانيد داعيه فرمائيد كه در يك عده شما ظريف ترين برهه زماني را داريد ،و اين كار را توسط ماهواره هاي جي پي اس موجود در دستگاه انجام مي دهد . 

موضوع:
برچسب‌ها: اپل واچ، اپل واچ، ماژان،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۷:۳۶

در سال ۱۹۸۷ «لي جون» كه يك دانشجوي علوم كامپيوتري در ووهان در كرانه رودخانه يانگ‌تسه بود، كتابي در رابطه استيو جابز خواند و تصميم گرفت وي را الگوي خودش قرار بدهد . درصورتي كه همه چيز صحيح پيش برود، فصل تابستان امسال لي جون با عرضه سهام شركتش جهشي تعالي به سمت رويايش برمي‌دارد؛ شيائومي با ارزش بازار ميان ۵۰ تا ۷۵ ميليارد دلاري قرار هست بزرگ‌ترين عرضه سهام اوليه عالم را آنگاه از عرضه سهام نخستين علي‌بابا در سال ۲۰۱۴، به خودش اختصاص بدهد . 
شيائومي ممكن است موفق‌ترين برند مصرفي چين است . با وجود اين، در حالي كه اين كمپاني از سال ۲۰۱۰ آغاز به فروش موبايل‌هاي هوشمندش كرده است، همچنان دسته‌بندي آن مشقت بار است . بله، لي‌جون گاه مانند استيو جابزلباس مشكي مي‌پوشد، اما هيچ زمان مشخص و معلوم نمي باشد كه آيا شيائومي همان اپل چين مي باشد يا اين كه بيشتر شبيه سامسونگ، سوني، نوكيا يا اين كه حتي غير مجاز مي باشدtco (يك خرده‌فروشي ارائه‌دهنده تخفيف‌هاي بزرگ) ميباشد . با اين تمامي البته شيائومي شبيه هيچ كدام از شركت‌هاي بازارهاي توسعه‌يافته و پيشرفته نمي‌باشد . دهه‌هاي متمادي يك الگوي ايده‌آل براي شركت‌هاي تعالي و داراي اعتبار آمريكايي در ذهن كليه وجود داشت: متمركز، دامنه عمل گسترده و مراحل كار قابل پيش‌بيني . شيائومي قهرمان تبارك يك جور چيني تازه مي باشد كه در پيش‌روي اين الگوي آمريكايي قرار دارد؛ به شكل آگاهانه رها و نامنظم، ذيل در دست گرفتن شديد و بيش از حد فعال . «ادوارد تسه» از شركت مشاوره‌اي Gao Feng اين شركت‌ها را «خرابكاران چيني» مي‌نامد . عرضه سهام نخستين شركت شيائومي در واقع آزمايشي براي اين هست كه مشخص شود سرمايه‌گذاران تفكر مي نمايند چقدر چنين الگويي با ارزش خواهد بود . 
شيائومي اما وراي تمامي اينها مخلوقي از محيطش ميباشد كه در چين به معناي كارفرمايان مشهور، مقررات مبهم، رقابت شديد، نزديكي به راءس ساخت و توليد عالم و اخلاق و رفتار مصرفي به سرعت تغيير‌كننده هست . اين شركت به عبارتي چيزي مي باشد كه چارلز داروين ممكن هست آن را انطباق كامل بداند . فروش نسبتاً ۱۸ ميليارد دلاري اين كمپاني در ارتفاع سه فصل پي درپي در سال قبلي از محل فروش موبايل‌هاي هوشمندش بوده هست . اين در حالي مي‌باشد كه شيائومي صرفا ۷ درصد از كل اين بازار بزرگ و آشفته را در اختيار دارد . 

خريد اپل واچ

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۵:۵۶

اپل به‌تازگي محدوديت‌هاي تازه‌اي براي به كار گيري از ارزهاي رمزپايه در آيفون‌ و آيپد حال و روز كرده است . در حال حاضر در دستورالعمل‌هاي اپ استور اپل آمده است: «اپليكيشن‌ها نمي‌توانند ارز ديجيتال استخراج كنند؛ مگر آنكه اين مراحل در بيرون از دستگاه‌ها انجام شود .» اين شرط تازه در گواهي مشابهي كه تعدادي هفته‌ي پيش منتشر شد، غايب بود . 
اپل در ظاهر تا حدودي به استدلال نگراني‌ در مسئله اثرات استخراج ارز ديجيتال از گزاره كاهش عمر باتري‌ دستگاه‌هاي موبايل، اين خط مشي نو را در پيش گرفته مي‌باشد . بر اساس سياست نو اين شركت «اپليكيشن‌ها و تبليغات فرد ثالث نمايش‌ داده‌شده در آن‌ها نبايد پردازش‌هاي نامرتبط پس‌زمينه همچون استخراج ارز رمزپايه را اجرا كنند .» 
مقاله‌ي مرتبط: رمزگشاربايي به فعاليتي پولساز براي خلافكاران سايبري تبديل گرديده است وب‌سايت‌ها از مدت‌ها پيش درگير رويا رويي با معضل رمزگشاربايي (Cryptojacking) هستند؛ به اين فيس كه اشخاص تبليغات كلاهبرداري را در شبكه‌هاي تبليغاتي مشخصي قرار مي‌دهند كه اقتدار پردازشگر مركزي كاربر را به‌منظور استخراج ارز رمزپايه به سرقت ميبرند و درآمد حاصله را به سازنده‌ي تبليغ بازمي‌گردانند . يوتيوب به بازه كوتاهي درگير سرويس‌دهي به اين گونه تبليغات بود؛ البته گوگل به اين قضيه پي موفقيت و اقدام به مسدودسازي آنها كرد . 
با اين حال، به‌ لحاظ مي رسد كه خط مشي جديد اپل از موردها معين سوء استعمال از كاربران در استخراج پنهاني ارز ديجيتال فراتر مي رود . در واقع دستورالعمل‌هاي تازه‌ي اپ استور هرگونه استخراج را در دستگاه‌ها ممنوع مي‌كند؛ حتي درصورتي كه يوزرها آگاهانه اپليكيشني دانلود كرده باشند كه هدف حياتي آن استخراج ارز رمزپايه مي باشد . 
دستگاه‌هاي اجراكننده‌ي iOS سخت‌افزار مناسبي براي استخراج به‌حساب نمي‌آيند و معدن‌كاوي ارز رمزپايه‌ي بيت‌كوين مدت‌ها مي باشد ذيل سلطه‌ي تراشه‌هاي سفارشي ASIC قرار داراست . برخي از ديگر ارزهاي رمزپايه به گونه‌اي پباده سازي شده‌اند كه در مقابل دستگاه‌هاي ASIC مقاوم هستند؛ اما حتي اين دسته ارزها نيز به‌صورت گسترده به‌وسيله‌ي كارت‌هاي گرافيك پيشرفته با قدرت پردازش و حافظه‌ي بالا استخراج مي‌شوند . يك آيفون يا اين كه آيپد توان رايانشي نپخته چنداني به ازاي هر دلار ارائه نمي‌دهد؛ در نتيجه منطقي نميباشد كه خريداران آيفون يا آيپد از دستگاه خويش براي استخراج ارز ديجيتال به كار گيري نمايند . 
دستورالعمل‌هاي اپل همينطور درحال حاضر بيان مي‌دارند كه اپليكيشن‌هاي ارز رمزپايه نبايد براي انجام وظايفي از جمله دانلود ديگر اپليكيشن‌ها و ترغيب كاربران براي دانلود يا ارسال پست در شبكه‌هاي اجتماعي، ارز ارائه دهند . 
سياست جديد اپل وقتي اجرا مي گردد كه نگراني در خصوص كردار كلاهبردارانه در دنياي ارزهاي رمزپايه در اكنون ارتقاء مي باشد . ابتداي سال ۲۰۱۸ گوگل و فيسبوك هر دو تبليغات ارز رمزپايه را در شبكه‌هاي تبليغاتي خويش مسدود كردند و كميسيون بورس و اوراق بهادار آمريكا نيز براي توقف عرضه‌ي اوليه‌ي سكه‌ (ICO) كه كلاهبردارانه يا اين كه به طريقي ديگر قانون‌شكنانه باشد، با جديت فراوان فعاليت مي‌كند . 

خريد آي پد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۸:۰۸

در اولين نگاه، آيپد تازه اپل با آيپد 9 .7 اينچي فعلي و تبلت هاي هم اندازه گذشته قابل تشخيص نميباشد . اين جنس آي او اسي از قاب پشتي تمام فلزي پر اسم و رسم آيپدها ياور با پنل جلويي تمام شيشه‌اي و لبه هاي مشكي رنگي در دور و بر نمايشگر همپا هست كه كليد هوم مشهور توليدها اهالي كوپرتينو نيز در زير آن به ديده مي خورد . در‌صورتي‌كه كاربر حرفه‌اي محصولات موبايلي باشيد و يا از تلفن همراه هايي با نمايشگر كيفيت بالا خوب استعمال مي‌كنيد، با ديدن نمايشگر اين تبلت 9 .7 اينچي متوجه مقام بالا نبودن آن مي‌شويد؛ البته در صورتيكه قسمتي از كاربران معمولي هستيد، تفاوت را متوجه نخواهيد شد . 

خريد آي پد
نظارت آيپد 2017 اپل اين نمايشگر دقيقا شبيه نمايشگر رتينا آيپد 9 .7 اينچي ديگر كمپاني اپل ارائه كننده تراكم پيكسلي 264ppi بوده كه مي‌تواند وسعت و توجه رنگ متوسطي را به ارمغان بياورد . اگر‌چه نبايد انتظار داشته باشيد ويديوهاي استريم شده در بالاترين كيفيت ممكن بر روي نمايشگر اين دستگاه قابل پخش باشند، اما تمامي چيز براي يك تبلت معمولي خوب هست و ميتواند جوابگوي كاربران معمولي باشد . اين آيپد مانند آيپد اير 2 و يا اعضاي خانواده آيپد پرو اپل دربردارنده پوشش ضد بازتاب نميباشد . براين اساس در صورتي‌كه در پايين نور بخواهيد از اين تبلت استفاده كنيد، به طور نا اميد كننده‌اي محتوا غيرقابل مشاهده خواهند بود . در هر رخ بايد در حيث داشته باشيد كه اين يك ديوايس نسبتا ارزان از سوي اپل است . 
محاسبه آيپد 2017 اپل برخلاف آيفون 7 و آيفون 7 پلاس اپل كه از كليد هوم خازني با رويكردي شبيه كليد فيزيكي استفاده مي‌برد، اين تبلت تازه كوپرتينويي از كليد فيزيكي كه طي سال ها قبلي بر روي توليدات اين كمپاني شاهد حضورش بوديم منفعت مي برد . در هر فيس اپل در اين نصيب نيز جلوي هزينه‌ي زياد را گرفته و با قرار دادن يك سنسور تاچ آي دي با دقتي عادي (دقتي كمتر از سنسور به كار رفته بر روي موبايل هاي امروزي آيفون و تبلت هاي آيپد) باعث شده تا بها پاياني در اختيار گرفتن شده باقي بماند . 
بررسي آيپد 2017 اپل بلندي صداي اسپيكرها براي استريم كليپ و يا آهنگ مناسب مي‌باشد . هرچند اين صدا خيلي بسيار نيست، ولي به قدري مطلوب مي‌باشد كه شما جزئيات را به نيكي گوش كنيد . اين تبلت از يك جفت اسپيكر برخوردار هست كه هر دو در نصيب پاييني آن تعبيه شده‌اند . به طور كلي مي‌توان آنان را قابل پذيرش دانست، البته از تجهيزات تبلت هاي رده بالاي مجهز به 4 بلندگو بويي نبرده است؛ به طور نمونه مي‌توان به تبلت 4 بلندگوي گلكسي تب اس 3 سامسونگ (Samsung Galaxy Tab S3) اشاره كرد كه از قابليتي همچون صداي چرخشي بهره مي برد . 
آيپد 2017 اپل احتمالا خيلي سبك و باريك نباشد، البته در حالتي كه بخواهيد آن را در يك دست بگيريد و به كار گيري نماييد مشكلي نخواهيد داشت . در صورتيكه چه دستان شما كوچك است، ما توصيه خريد يك تبلت كوچكتر نظير آيپد ميني (Apple iPad Mini) را به شما ميدهيم . اين تبلت با وزن 469 گرم مثل يك كتاب سنگين وزن وزن مي باشد . عمر باتري اين تبلت نيز فراوان خوب مي باشد . اپل داعيه مينمايد با استفاده معمول از آن مي توانيد تا 10 ساعت نمايشگر اين تبلت را روشن نگه داريد . بديهيست كه قدمت باتري اكثر هميشه بهر است، اما كليه چيز به عمر باتري ختم نمي‌شود و همچي بستگي به آن دارد كه شما چه‌گونه از ديوايستان استعمال فرمائيد . 
تحليل آيپد 2017 اپل به فيس پيشفرض سيستم برهان آي وي اس 10 بر روي iPad 2017 قابل استفاده مي‌باشد . در حالتي كه شما صاحب يك آيفون هستيد، سوييچ كردن به يك آيپد احتمال دارد چندان هم معقولانه نباشد، در حالتي كه چه شما مي توانيد از قابليت هايي نظير ويديوهاي تصوير در تصوير و همچنين استفاده‌ي 2 اپليكيشن در كنار يكديگر به لطف امكان مالتي تسكينگ سود ببريد . اما در نظر داشته باشيد نمايشگر اين آيپد از تكنولوژي حساس به فشار (لمس سه بعدي) كه براي اول توشه همراه با آيفون 6 اس معرفي شد بهره‌مند نمي باشد . بدين ترتيب آي او اس 10 را بدون لذت بردن از اين امكان بايد تجربه نماييد . پردازنده A9 اپل نيز در ذيل فريم اين مال تعبيه شده مي باشد كه توليد آن به اواخر سال 2015 ميلادي بازمي‌گردد . اين سخت افزار چندان توانمند نيست، اما هيچ مشكلي براي اجراي نرم افزار هاي معمول، مرور وب و استفاده از اپليكيشن هايي مانند مغازه هاي آنلاين نخواهيد داشت . 

خريد اپل واچ
از آنجايي كه اين يك متاع بهره‌ور گرا نيست، قيمت بالا بر روي آن توجيح پذير نيست . اپل بها 329 دلاري را براي اين تبلت انتخاب كرده مي‌باشد كه اين بها مي‌تواند كمي فروش اين موبايل را براي هم محلي كوپرتينو سخت كند؛ در‌صورتي‌كه چه فراموش نكنيد كه اين ارزان قيمت‌ترين تبلت شركت اپل ميباشد و افرادي كه به معناي حقيقي و واقعي شيدا مارك اپل باشند، ميتواند يك مورد عالي خريد باشد . افرادي كه براي اول بار قصد داشتن يك آيپد را دارند و وسع خريد آيفون هاي تازه را ندارند، اين قادر است گزينه ي خير باشد . ولي در شراي شما صاحب و مالك يك آيپد باشيد آيا آپگريد آن به آيپد 2017 اپل قادر است معقولانه باشد؟ اين يه خرده بستگي به مواردي دارد . 
محاسبه آيپد 2017 اپل در صورتيكه شما صاحب يك آيپد اير 2 هستيد، اين تصميم معقولانه به حيث نمي‌رسد، چرا كه تبلت ارزان قيمت نو اپل از نمايشگري فاقد تكنولوژي ضد تابشي، وزن و ضخامت بيشتري برخوردار است . در‌صورتي‌كه يك آيپد اير قديمي‌تر محصول سال 2013 داريد، اين ارتقا كمي معقولانه به حيث مي‌رسد؛ چرا كه نمايشگر آيپد اير هم همانند تبلت 2017 اپل فاقد تكنولوژي ضد تابشي مي‌باشد . 
اضطراري به ذكر مي باشد كه براي خريد نسخه 32 گيگابايتي صرفا واي فاي اين تبلت بايستي پولي حدود 329 دلار را پرداخت فرماييد . شما همينطور ميتوانيد نسخه‌ي واي فاي + LTE آن و يا اين كه ورژن 128 گيگابايتي آن را هم به طبع با قيمتي بالاتر خريداري كنيد . اين تبلت در رنگ‌هاي نقره‌اي، طلايي و خاكستري فضايي به فروش مي رسد . 

موضوع:
برچسب‌ها: اپل واچ، اپل واچ، ماژان،

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۷:۱۳

قسمت Browse به قابل انعطاف افزار News بيشتر گرديده كه به شما اجازه مي دهد تا از مسائل روز با خبر شويد و شبكه هاي خبري را پيدا كنيد . نرم افزار Stocks از پباده سازي جديدي برخوردار گرديده و نمودار هاي جديدي از بازار بورس را در اختيارتان قرار مي هد . بخش iBooks و قسمت Voice Memos كه براي ضبط صدا قضيه به كار گيري قرار ميگيرد، طراحي جديدي به خود ديده مي‌باشد . 
قسمت CarPlay اكنون از نرم افزار هاي گوگل مپ و ويز پشتياني مي كند و در نصيب لاك اسكرين پنجره اي توليد گرديده كه به شما صبح بخير مي گويد و امكاناتي مثل ارائه آخري شرايط آب و هوا و فعال كردن آلارم ها را ارائه مي دهد . خريد اپل واچ
دسته‌بندي نوتيفيكيشن‌ها اپل iOS 12 را معرفي كرد؛ ويژگي‌هاي جديد اين سيستم ادله را ببينيد در آي وي اس 12 قابليتي به بخش نوتيفيكيشن ها اضافه گرديده كه به شما اجازه مي دهد بنرهايي كه در لاك اسكرين به نمايش در مي آيند را مدير نماييد . از اين پس مي توانيد اعلان هاي داراي ربط با يك نرم افزار يا قضيه دلخواه را گونه بندي نمائيد و آن ها را به صورت منظم مشاهده كنيد . 
اضافه شدن قابليت و امكان هاي Screen Time و App Limits اپل iOS 12 را معرفي كرد؛ ويژگي‌هاي نو اين سيستم برهان را ببينيد بخش Screen Time به شما اعلام مي نمايد كه طي هفته اخير شما چند ساعت وقت خود را صرف كدام نرم افزار ها كرده ايد و همچنين App Limits، قابليتي مي‌باشد كه مي توانيد به آن حداكثر مدت به كارگيري از يك قابل انعطاف افزار را اعلام نمائيد تا با فرارسيدن آن زمان، به شما خبر دهد . بدين ترتيب اين دو امكان براي ترك اعتياد به نرم افزار هاي يگانه و كانال هاي اجتماعي ياري مي كند . همينطور پدر و مادر هم مي توانند با استعمال از اين بخش براي كودكان خود محدوديت استفاده از قابل انعطاف افزار بگذارند . 
نسل تازه انيموجي اپل iOS 12 را معرفي كرد؛ ويژگي‌هاي جديد اين سيستم ادله را ببينيد چهار شخصيت جديد با نام‌هاي كوالا، تايگر، T-Rex و گوست (روح) به انيموجي‌ها طولاني تر شدند كه اين مورد ها قادرند تا گويش شما را نيز تشخيص دهند . همينطور آي او اس 12 كار كشته مي‌باشد تا با كپي فيس شما، انيموجي مخصوص تان را بسازد تا به توانيد از آن ها در آي مسيج به كار گيري فرمائيد . 
چت گروهي 32 نفره در رخ تايم اپل iOS 12 را معرفي كرد؛ ويژگي‌هاي نو اين سيستم استدلال را ببينيد در آي وي اس 12 قابليت و امكان به كار گيري و تماس گروهي به وسيله صورت تايم توليد گرديده كه تا 32 نفر به صورت هم زمان مي توانند در يك تماس حضور داشته باشند . يوزرها مي توانند در طول تماس، انيموجي ها را جايگزين فيس خود نمايند . همچنين كاربران اپل واچ هم از قابليت چت گروهي به فيس محدود و صوتي استفاده خواهند پيروزي . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]