نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
اپل باتري‌هاي انعطاف پذير را براي نسل جديد از گوشي‌هاي آيفون توليد مي‌كند ماژان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۸:۴۸

اگر چه توقع ميرود نسل جديد از گوشي‌هاي آيفون فقط با يكسري ارتقا دشوار افزاري و همينطور ارتقاء بعد ها ورقه سناريو ياور باشند اما به طراوت اطلاعاتي منتشر شده كه نشان مي دهد ممكن هست اين محصول ها ياور با نسل جديدي از باتري‌هاي انعطاف پذير روانه بازار شوند . 

خريد آي پد
اپل به طراوت فايل Patent جديدي با عنوان Flexible battery structure منتشر كرده مي‌باشد كه نشان مي‌دهد اين كمپاني به دنبال ساخت نسل جديدي از باتري‌ها هست كه انعطاف پذير هستند و ميتوانند با در اختيار داشتن شكل‌هاي گوناگون كار طراحي گوشي‌هاي هوشمند يا اين كه ديگر دستگاه‌ها را ساده‌تر و بهينه‌تر كنند . علاوه بر اين، با دقت به اين‌كه اپل هم هم زمان با چندين كمپاني ديگر قصد دارااست در آينده نزديك گوشي‌هاي هوشمند انعطاف پذير و تاشو را روانه بازار كند؛ ايجاد اين باتري‌هاي تازه از اهميت متعددي برخوردار ميباشد . در طي روزهاي اخير اطلاعاتي جديد منتشر شده كه نشان ميدهد اپل قصد داراست در سال 2019 يا اين كه 2020 اين گوشي‌هاي تاشو و انعطاف پذير را به مرحله ساخت و عرضه برساند . 
Flexible-2 .jpg - 62 .33 kB در حاضر باتري‌هاي كلاسيك و مستطيل صورت طراحان دستگاه‌هاي الكترونيكي را با محدوديت‌هاي زيادي روبرو كرده هست . تا جايي كه اپل در طراحي آخرين نسل از گوشي‌هاي خويش وادار شد كه دو باتري جدا را مسئله به كار گيري قرار دهد . ساخت باتري‌هاي انعطاف پذير مي تواند به اين ايجاد كنندگان اذن دهد كه از فضاي درون گوشي‌هاي هوشمند بهينه‌تر از پيشين به كارگيري نمايند . اين فناوري همچنين مي تواند منجر به افزايش ظرفيت باتري‌ها و در سود بهبود مقدار شارژدهي دستگاه‌هاي الكترونيكي گوناگون شود . 
پيش از اين عنوان شده بود كه اپل قصد دارد در نسل بعدي از گوشي‌هاي آيفون خود از باتري‌هاي L صورت به كار گيري كند . در فيس دسترسي به فناوري ساخت باتري‌هاي انعطاف پذير مطمئناً شاهد حضور آن ها در اين توليدات تازه اپل خوا‌هيم بود . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]