woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
نقش تلفن همراه بر ميزان يادگيري ماژان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ماژان
تاريخ: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۸:۳۵

يادگيري سيار يا بعبارت مصطلح تر آن Mobile Learning نظريه جديدي است كه به تازگي در مجامع آموزشي مطرح شده مي باشد . كهن ترين تعريفي كه از يادگيري سيار وجود داراست را كلارك كوين(۲۰۰۰)، ارائه داده هست . از لحاظ او يادگيري سيار نقطه تلاقي وسايل كامپيوتري سيار و يادگيري الكترونيكي مي‌باشد . اين مدل از يادگيري سبب ساز ميشود تا شما در هر زمان كه بخواهيد به منابع آموزشي دسترسي پيدا فرمائيد . گنجايش جستجوي بالا، تعاملات غني، حمايت قدرتمند از يادگيري مؤثر و محاسبه مبتني بر عملكرد، از ويژگي‌هاي ديگر يادگيري سيار مي باشد . به عبارتي يادگيري سيار، يادگيري الكترونيكي مي‌باشد كه جدا از زمان، مكان و فضاست . 
خريد اپل واچ

تعريف 
واوولاو شارپلز(۲۰۰۲)، در تعريف خويش از يادگيري سيار، بر جنبه‌هايي كه مشخصهً سرويس ها سيار ميباشند تأكيد كرده‌اند، در حاليكه ليونگ و چن (۲۰۰۳)، بر ويژگي‌هاي داراي ربط با زير ساخت‌هاي ارتباطي نظير شبكه‌هاي بي سيم تمركز كرده‌اند . در توصيف ديگر آمده است، يادگيري سيار عبارت است از سهولت يادگيري و دسترسي به منابع آموزشي براي يوزرها وسايل سيار از نحوه يك رسانهً بي سيم كه به طور بيشتر بر سهولت جنبش وسايل تأكيد كرده است . وي در اين ارتباط مي گويد كه اينجانب يادگيري سيار را، ارائه آموزش و يادگيري از طرز دستيارهاي ديجيتال شخصي، لب تاپ‌ها، ابزارهاي دستي، تلفن‌هاي هوشمند و تلفن‌هاي ياور توصيف مي‌كنم، يعني وسايلي كه به راحتي قابل حمل باشند . اِلاي نيز، يادگيري سيار را به تيتر ارائه يادگيري از نحوه وسايل سيار توصيف كرده ميباشد . 
3D Phone DesigningDigitally 0 مباني نظري ني اسميت و همكاران ، در ارتباط با جور بندي مباني فعاليت‌هاي يادگيري سيار مي‌گويند، فعاليت‌هاي مبتني بر يادگيري سيار به شش منطقه تقسيم مي‌شود كه چهار حوزه آن به نظريه‌هاي يادگيري حياتي مربوط مي باشد . اين نظريه‌ها عبارتند از: رفتارگرايي، ساختن گرايي، موقعيتي و مشاركتي . دو حوزه ديگر هم عبارتند از يادگيري غير قانوني و مادام العمر و يادگيري و فراگيري حمايت شده كه بيشتر با موضوع و كاربرد ارتباط دارند . از اين شش رويكرد، راه و روش ساختن گرايي بر حسب توصيفي كه از يادگيري دارد، براي يادگيري سيار موثر خيس هست . رفتارگرايي صرفا به رابطه دربين كار فراگير و جواب منفعلانه دقت داراست . رويكردهاي موقعيتي و مشاركتي نيز اكثر مربوط به روش‌هايي ميباشد كه يادگيري در آنان معمولاً به يك فعاليت ساختن گرايانه منجر ميشود . اُمالي و همياران (۲۰۰۵)، نيز در مقاله خويش به همين تقسيم بندي اشاره كرده‌اند و كاربردهاي اين نظريه‌ها را در يادگيري سيار مسئله دعوا قرار داده‌اند . 

خريد اي پد
مزاياي يادگيري سيار همت براي ساخت جوامعي فارغ از معضل بي سوادي در شهرها و روستاها اجتناب از بي سوادي در كشورهاي پرجمعيت و حاجتمند كه قدرتمند به تهيه و تنظيم محيط‌هاي آموزشي، امكانات و امكانات زيربنايي نيستند ارتقا فرصتهاي مطالعه پاره وقت و به تعبير و تفسير ديگر مطالعه در حال كار اتصال نواحي روستايي كه حاذق به دريافت يادگيري الكترونيكي نيستند به جامعه يادگيري سيار صرفه جويي در هزينه از حيث پرداخت هزينه‌هاي اجاره يا اين كه خريد مكان‌هاي آموزشي صرفه جويي در دوران و انرژي ارائه مجال ادامه تحصيلات خوب به زنان منزل دار و بچه دار تلاش براي ريشه كني نارسايي‌هاي آموزشي مرتفع كردن اختلال نقص درس دادن مربيان و مدرسين ارتقاء ارتباطات و شركت كردن به ويژه ارتباطات فرد به فرد كاربرد وسايل و ابزارهاي آموزشي سبك و قابل حمل كسب دانش و مهارتهايي كه در يك حوزه‌ يا اين كه مرز و بوم وجود ندارد، از شيوه اتصال به بخش ها يا اين كه كشورهاي ديگر گزينش نيازهاي آموزشي بخشها مختلف بصورت فراگير و ارائه مواد يادگيري مطابقت و همخواني با آن نيازها تشويق و ترويج يادگيري مشاركتي در كلاس كارآمد ساختن و تسهيل فرايند يادداشت برداري و يادداشت سازي تسهيل بازيابي داده ها و يادداشتها در هر دوران ومكان جهت تأمل و بازبيني بيشتر تلاش در كاهش بحران خشونت و تبعيض در مركزها آموزشي جلوگيري از نقص‌ مردود شدن دانش آموزان افزايش تمايل علم آموزان به علم آموزي و فضاي مدرسه ارتقا تعامل بين يادگيرندگان با يكديگر و با اساتيد و اساتيد با يكديگر حمايت از يادگيري مادام العمر و خود هدايت شده دسترسي به مواد ومحتواي يادگيري در هر زمان ومكان هزينه پائين دستگاه‌هاي سيار نسبت به بقيه دستگاه‌هاي قضيه به كار گيري در يادگيري

موضوع:
برچسب‌ها: اپل واچ، اپل واچ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]